You are not logged in.

Search results

Search results 1-8 of 8.

Click one of the flags to enter your section

Friday, February 26th 2016, 7:00pm

Author: temary

Potíže s platami kreditní kartou

Milá komunito, problém byl odstránen. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Tuesday, February 23rd 2016, 4:58pm

Potíže s platami kreditní kartou

Milá komunito, V tuto chvíli dochází k technickým problémům s naším poskytovatelem pro platby kreditní kartou. Někteří uživatelé mohou mít potíže s dokončením svých plateb. Snažíme se tento problém co nejrychleji vyřešit. Děkujeme za pochopení. Váš Gameforge tým pro platby

Thursday, November 19th 2015, 10:18pm

Zlaté doly

Co tu robi? Zeby tu bol preto, lebo je sef?

Tuesday, November 17th 2015, 1:30pm

Pravidlá

Užívateľské meno/prezývka/meno aliancie, by nemalo byť v rozpore s dobrými mravmi (žiadne vulgárnosti, hanlivé, drogy a rasizmus podporujúce prezývky). Útočné prezývky nebudú tolerované. Multi-účty nie sú povolené. Každý hráč môže mať iba jeden účet na serveri. V prípade, že hráč bude mať viac účtov na rovnakom serveri, účty budú zablokované. Na jednom účte smie hrať iba jeden hráč. Účty nesmú byť zdieľané! Užívateľ nesie za žiadnych okolností používať prihlasovacie údaje iného užívateľa. Užívat...

Tuesday, November 17th 2015, 12:35pm

Zlaté doly

Tiež iba mala pripomienka, keďže náš CoMa nie je Čech, tak nemôže písať česky. Dúfam, že nebudete mať problém aj so mnou, keď budem písať slovensky K téme, aj keď som admin fóra, budem sa snažiť oznamovať novinky z hry aj v cz sekcii (v slovenčine )

Tuesday, November 17th 2015, 12:26pm

Board Admin temary

Zdravím všetkých, včerajším dňom (16.11.2015) som nastúpila na pozíciu BA pre českú sekciu fóra Gunwest. Pozerám, že poniektorých členov tímu aj poznám a oni poznajú mňa Dúfam, že spoznám aj nejakých hráčov, ak tu ešte chodia V prípade otázok, alebo problémov sa na mňa môžete obrátiť formou PM tu na fóre, prípadne mailom na adrese temary@bitefight.sk. Teším sa na spoluprácu

Tuesday, November 17th 2015, 11:56am

Nový server

Milí hráči, nový cz server otvára svoje brány už 19. 11.2015!!!!

Monday, November 16th 2015, 5:59pm

Guess the Movie Screenshots

Guess from what movie is Screenshot - movie title Rulles: a picture: max. 400px x 400 px size: max. 100 kb Who will guess, can give another image First screenshot, at the beginning something very easy